Drodzy jogini!
Mam dla Was kolejną, ciekawą propozycję wyjazdu weekendowego.
Ponieważ kocham jazdę na rowerze i równie mocno kocham Bieszczady, w których już dawno nie byłam, a do tego będę miała okazję spotkać się z jednym z moich pierwszych nauczycieli jogi – Tomkiem Grabowskim – zapraszam Was serdecznie do Wilczej Jamy w Lutowiskach!
Spędzimy tam czas na porannej i wieczornej jodze, którą poprowadzę ja oraz właśnie Tomek, wybierzemy się na rowery, albo w góry (wszystko zależy od Was – rowery trzeba zabrać swoje), zjemy pyszne, lokalne, wegetariańskie jedzenie, pobędziemy razem ciesząc się pięknem bieszczadzkiej natury.
PROGRAM POBYTU:
PIĄTEK:
17.00 – przyjazd gości
18.00 – kolacja
19.30 – yin joga – Ola
SOBOTA:
7.30 – vinyasa joga – Tomek
9.00 – śniadanie
10.00 – wyjazd na rowery, lub wyjście w góry
18.00 – kolacja
20.00 – yin joga – Tomek
21.30 – ognisko
NIEDZIELA
7.30 – vinyasa joga – Ola
9.00 – śniadanie
10.00 – wyjazd na rowery, lub wyjście w góry
12.00 – lunch, zakończenie
MIEJSCE:
Wilcza Jama to obiekt położony na zboczu wzgórza, we wsi Smolnik nad Sanem, w otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Gospodarze częstują Gości rodzinną atmosferą i wyśmienitą kuchnią.
Obiekt znajduje się nad 2,5ha zarybionym stawem, przy Wielkiej Obwodnicy Bieszczadzkiej, w sąsiedztwie pasma Otrytu. Do dyspozycji Gości jest 8 całorocznych domków wybudowanych z bala z przytulnym wnętrzem. Miłośnicy przyrody mogą liczyć na możliwość podglądania zwierzyny leśnej. Wieczorami możliwy relaks w ruskiej bani (sauna opalana drewnem) lub w gorącej beczce kąpielowej.
PROWADZĄCY:
Ola Arndt – jestem certyfikowaną nauczycielką Vinyasa jogi (RYT-200), na co dzień prowadzącą zajęcia na Podbeskidziu.
Uważam, że nasze ciało potrzebuje ruchu i dynamiki, ale jednocześnie łagodnego traktowania. Pogodziłam te dwa bieguny. Zajęcia zaczynają się od wyciszającej medytacji i pracy z oddechem, dzięki czemu wracamy do siebie.
Na zajęciach ze mną znajdziesz dynamiczną Vinyasa jogę w połączeniu z dokładnością trwania w pozycjach podobną do jogi wg Iyengara. Każdy kawałek Ciebie będzie zaopiekowany.
Bardzo cenię sobie i wykorzystuję różne pomoce: kostki, bolstery i paski, ale również takie, które urozmaicają praktykę, np. koło.
Tomek Grabowski – w jodze odnajduje równowagę, siłę i spokój. Praktykę rozpoczął od jogi Iyengara w 2004 r., by później odkryć Hatha Jogę, Vinyasę, Ashtangę i Yin jogę. Od 2010 r. nieprzerwanie praktykuje i uczy różnych aspektów jogi. Ukończył kurs Yoga Alliance RYT200 w Rishikesh. Tomek o sobie: „Cieszę się możliwością dzielenia się swoją pasją. Joga dla mnie to ścieżka rozwoju i świadomości prowadząca do zdrowia i radości”.
Od niedawna mieszkaniec Bieszczad.
INWESTYCJA:
cena promocyjna 680 zł – przy zapisach do 25.03.2022
cena standardowa 750 zł – przy zapisach po 25.03.2022
W CENIE: sesje jogi, wyżywienie wegetariańskie (w tym suchy prowiant na sobotnią wycieczkę), nocleg.
Za dodatkową opłatą można skorzystać z ruskiej bani, sauny, balii kąpielowej.
Warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie bezzwrotnego zadatku w kwocie 200 zł oraz zgłoszenie mailowe (joga@jogaland.pl), w odpowiedzi na które prześlę nr konta do wpłaty.
WAŻNE! Nie zwracamy pieniędzy w przypadku zmiany, bądź odwołania rezerwacji przez uczestnika.
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia, jeśli nie zbierze się grupa.
Zapraszamy z całego serca!

Ola i Tomek