Przed nami długi majówkowy weekend. Chcemy Was zaprosić na spędzenie tego czasu nad polskim morzem w przepięknej Dębinie, niedaleko Ustki🌊🥀
Podczas tego tygodnia będziemy codziennie praktykować 🧘jogę (pranayama, medytacja, asany: yin joga, vinyasa joga, joga powięziowa) oraz 🎨 tworzyć….
Tematem artystycznego wyzwania będzie MANDALA. W sanskrycie oznacza koło (obwód, lub koło magiczne) a właściwie cały świat, święty krąg, centrum, koło życia. Według Gustawa Junga tworzenie mandali jest nie tylko środkiem wyrazu. Proces oddziałuje na twórcę jako forma oczyszczania i uszlachetniania siebie.
Ćwiczenia w plenerze, malowanie mandali na szkle i tworzenie botanicznego wieńca to propozycja rozmowy z samym sobą, z innymi. Dialogu poważnego lub żartobliwego prowadzonego w formie twórczego działania z osobą, którą jesteśmy w danym momencie, w danej sytuacji i w danym nastroju. To kuracja sztuką dla dorosłych. Do udziału wystarczają chęci, zdolności plastyczne nie są konieczne, wystarczy fakt, że chcesz spróbować. Zapewniamy potrzebne materiały. Przyda się wygodne ubranie, fartuszek, możliwe jest „udekorowanie” farbami.
🏡MIEJSCE:🏡
Apartamenty Nad Łąkami znajdują się na skraju niewielkiej wioski Dębina między Rowami a Ustką. Nad… łąkami właśnie, które ciągną się w cieniu dębów aż do bukowego lasu na klifie, górującym nad bałtycką plażą. Architektura Nad Łąkami nawiązuje do tradycyjnego budownictwa regionu, z murem pruskim i dachem krytym trzciną. We wnętrzach dominuje biel, pięknie komponująca się z drewnem, kamieniem i naturalnymi tkaninami. Rustykalność harmonijnie łączy się z nowoczesnością. Z urządzonych ze smakiem, wygodnych pokoi i przestronnych apartamentów roztacza się widok na rozległy ogród, okoliczne łąki i drzewa. Jest przytulnie i serdecznie.
📋W PROGRAMIE:📋
8 h jogi prowadzonych przez Olę
5 h warsztatów artystycznych prowadzonych przez Agę
Będzie też dużo czasu na odpoczynek, relaks, napawanie się pięknem nadmorskiej przyrody, plażowanie, długie spacery i najcenniejsze – rozmowy….
PROWADZĄCE:
🧘Zajęcia jogi – OLA ARNDT (Jogaland) – certyfikowana nauczycielka jogi (międzynarodowy certyfikat Yoga Alliance RYT-200). W czasie tego wyjazdu doświadczycie vinyasa jogi, yin jogi, jogi powięziowej oraz jogi nidry. Każde zajęcia zaczynają się od wyciszającej medytacji i pracy z oddechem, a kończą kilkuminutowym relaksem. Aby praktyka była dostępna dla każdego wykorzystywane są różne pomoce: kostki, bolstery i paski, ale również takie, które urozmaicają praktykę, np. koło.
🎨Zajęcia artystyczne – AGNIESZKA LOSKA (Loska Art) – współautorka i realizatorka wielu projektów artystycznych z dziećmi, dorosłymi i seniorami. Ukończyła studia na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego, filia w Cieszynie, jak też kierunek Arteterapia w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Prowadzi Pracownię za Buczyną. Fascynuje się terapeutyczną rolą sztuki, stworzyła Łaźnię Twórczą. Porusza się w różnych dziedzinach artystycznych, tworzy ceramikę, zajmuje się grafiką oraz projektuje i tworzy artystyczną biżuterię z brązu i porcelany.
💰INWESTYCJA:💰
1800 zł
ZAPISY TYLKO DO 01.03.2022 r.
W cenie:
✅ zajęcia jogi
✅ zajęcia artystyczne wraz z materiałami
✅ noclegi w komfortowych pokojach
✅ wyżywienie wegetariańskie 3x dziennie
Gwarancją miejsca jest wysłanie maila na adres: joga@jogaland.pl, oraz wpłata zadatku w wysokości 500 zł w terminie do 01.03.2022 na konto:
Aleksandra Arndt: 97 1050 1083 1000 0097 4107 2210.
Szczegółowy program dostępny jest na naszych stronach:
jogaland.pl
loska.pl
Zapraszamy z całego 💚💚
Ola i Aga