Kochani jogini!

Zapraszam Was serdecznie na naszego pierwszego Sylwestra z jogą, pyszną wege kuchnią oraz zadbaniem o swój rozwój osobisty.

Chcemy zakończyć z Wami stary rok i przywitać Nowy 2022.

Spotkamy się w Domu Przebudzeń w Porąbce (między Bielskiem-Białą, a Kętami), miejscu, w którym będziemy mieli napełnioną niezwykłą energią przestrzeń. Przestrzeń przepięknej sali do praktyki jogi i klimatycznej, ciepłej jadalni z kuchnią z widokiem na czaniecki zalew. Spać będziemy w pokojach dwu lub trzyosobowych.

Czego możesz się spodziewać na tym sylwestrze?

Na pewno tego, że zadbasz o swoje ciało podczas praktyki yin jogi, vinyasa jogi (w tym jedna sesja będzie z kołem do jogi), oraz jogi powięziowej.

Zadbasz o swój rozwój na warsztacie z Archetypów, na którym zbudujesz swoją markę osobistą (wg teorii C.G. Junga), uświadomisz sobie swoją misję i i wizję działania na przyszły rok, zastanowisz się nad wartościami, jakimi kierujesz się w życiu i nad tym, co sam dajesz innym.

Zadbasz o swojego ducha podczas medytacji czy pranayamy.

Zadbasz też o swój żołądek, bo zaopiekuje się Tobą Anetka 🙂

W Sylwestrową noc zadbamy też o wspólny, mile spędzony czas przy muzyce, którą sami będziemy sobie puszczać i z lampką wina wpatrując się w przepiękny widok na Beskidy.

Co zatem w programie?

CZWARTEK

16.00 – przyjazd gości

18.00 – kolacja

20.00 – powitalny krąg i sesja Yin jogi

PIĄTEK:

7.30 – Vinyasa joga

9.00 – śniadanie

10.00 – warsztat Archetypy

13.30 – obiad

14.30 – czas wolny

17.00 – medytacja

19.00 – kolacja sylwestrowa

22.00 – ciepły posiłek

0.00 – powitanie Nowego Roku

SOBOTA:

9.00 – śniadanie

11.00 – joga powięziowa

13.30 – obiad

16.00 – warsztat kulinarny

19.00 – kolacja

NIEDZIELA:

7.30 – Vinyasa joga z kołem

9.00 – śniadanie

11.00 – joga nidra

12.30 – obiad

Kim jesteśmy?

Ola Arndt – jestem certyfikowaną nauczycielką Vinyasy, Yin Jogi, jogi prenatalnej (Yoga Alliance RYT-200) oraz Aerial. Podczas pracy jako menadżer sprzedaży ukończyłam szkołę podyplomową jako trenerka biznesu i przez kilka lat prowadziłam szkolenia rozwojowe.

Zapraszam do wspólnego doświadczania jogi, nie tylko w kontekście praktyki asan, ale i medytacji, pranayamy, śpiewania mantr, rozwoju osobistego.

Uważam, że nasze ciało potrzebuje ruchu i dynamiki, ale jednocześnie łagodnego traktowania. Pogodziłam te dwa bieguny. Zajęcia zaczynają się od wyciszającej medytacji i pracy z oddechem, dzięki czemu wracamy do siebie. W czasie praktyki kąpiemy się w dźwiękach muzyki i oświetlamy blaskiem świec. To mój nieodzowny rytuał. Sama stale rozwijam się i obserwuję praktykujących ze mną joginów i joginki. Uważność na drugiego człowieka sprawia, że każde zajęcia są inne. Zgodne z cyklem Księżyca, cyklem pór roku, po prostu cyklem życia.

Na zajęciach ze mną znajdziesz dynamiczną Vinyasa jogę w połączeniu z dokładnością trwania w pozycjach podobną do jogi wg Iyengara. Każdy kawałek Ciebie będzie zaopiekowany.

Bardzo cenię sobie i wykorzystuję różne pomoce: kostki, bolstery i paski, ale również takie, które urozmaicają praktykę, np. koło.

Aneta Okupska-Pońc – niezwykła kobieta, etnograf, podróżniczka, pasjonatka Maroka (o którym napisała przewodnik pod wydawnictwem Pascala). Organizuje wyprawy podróżnicze, imprezy, spotkania, propaguje kulturę Górali Śląskich i Żywieckich w Polsce i za granicą.

Anetka ugotuje dla nas pyszne, wegetariańskie jedzonko przyprawiane orientalnymi przyprawami przywiezionymi z różnych zakątków świata, a przy posiłkach na pewno opowie o współpracy polsko-marokańskiej, czym być może zachęci Was do wyprawy do tego pięknego kraju.

INWESTYCJA:

1600 zł, a w tym:

– 6 sesji jogi

– wyżywienie 3 razy dziennie

– noclegi (pokoje 2 lub 3 osobowe)

– kolacja sylwestrowa z lampką czerwonego wina i muzyką w tle

– dostęp do kawy, herbaty przez cały pobyt

– warsztat kulinarny

– warsztat Archetypy

Zapraszamy wszystkich dorosłych: kobiety i mężczyzn, pary, singli, dla których ten wyjazd będzie idealnym połączeniem wyciszenia w trakcie jogi, jak i wspólnego spędzenia czasu podczas nocy sylwestrowej.

Dla osób, które już były z nami na wyjeździe oferujemy zniżkę w wysokości 100 zł.

ZAPISY PRZYJMUJEMY TYLKO DO 05.12.2021.

Warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie bezzwrotnego zadatku w kwocie 500 zł oraz zgłoszenie mailowe (joga@jogaland.pl), w odpowiedzi na które prześlę nr konta do wpłaty.

WAŻNE! Nie zwracamy pieniędzy w przypadku zmiany, bądź odwołania rezerwacji przez uczestnika.

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia, jeśli nie zbierze się grupa.

Ilość miejsc: 15.