❄️Drodzy jogini!❄️

Kolejny rok z rzędu jest możliwość spędzenia 🎊sylwestrowego czasu🎊 w atmosferze przyjaźni, bliskości, dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne, w ciszy i w otoczeniu lasu i Beskidów.
🏡Tym razem będzie nas gościć przepiękne miejsce, jakim jest Osada Jelonki w Porąbce (obok Bielska-Białej).
Do naszej dyspozycji są trzy domki czteroosobowe, oraz przestronna sala z kominkiem, dużym stołem i kuchnią. Osada położona jest na wysokości 500 m.n.p.m, z widokiem na szczyt Kiczery i Góry Żar w Beskidzie Małym.

PROWADZĄCA:
🧘‍♀️Ola Arndt – jestem certyfikowaną nauczycielką Vinyasa oraz Yin jogi (Yoga Alliance RYT-200).Ukończyłam kurs aerial jogi i jogi prenatalnej. Jestem obecnie w trakcie studiów podyplomowych „Relaksacja i joga” na AWF w Warszawie. Prowadzę zajęcia grupowe na terenie Bielska-Białej, Śląska Cieszyńskiego i okolic. Kilka razy w roku organizuję wyjazdy weekendowe z jogą w różnych częściach Polski.
Zapraszam Was do wspólnego doświadczania jogi, nie tylko w kontekście praktyki asan, ale i medytacji, pranajamy, śpiewania mantr, rozwoju osobistego.
Uważam, że nasze ciało potrzebuje ruchu i dynamiki, ale jednocześnie łagodnego traktowania. Pogodziłam te dwa bieguny. Zajęcia zaczynają się zawsze od wyciszającej medytacji lub pracy z oddechem, dzięki czemu wracamy do siebie. Sama stale rozwijam się i obserwuję praktykujących ze mną joginów. Uważność na drugiego człowieka sprawia, że każde zajęcia są inne. Zgodne z cyklem Księżyca, cyklem pór roku, po prostu cyklem życia.

Na zajęciach ze mną znajdziesz dynamiczną Vinyasa jogę w połączeniu z dokładnością trwania w pozycjach podobną do jogi wg Iyengara. Każdy kawałek Ciebie będzie zaopiekowany.
Bardzo cenię sobie i wykorzystuję różne pomoce, takie jak kostki, bolstery, paski, ale również takie, które urozmaicają praktykę, np. koło do jogi.

👩‍🍳GOTOWAĆ przepyszne, wegetariańskie jedzenie będzie dla Was Wiola. Jej przygoda z kuchnią zaczęła się 10 lat temu. Wiola pisze o sobie tak:
„Możliwość kreowania smaków i urealniania ich w daniach jest częścią większej esencji twórczej przejawiającej się we mnie również w innych dziedzinach. Dlatego dbam w mojej kuchni o doznania nie tylko smakowe, ale również wizualne i wspierajace wzrastanie i doświadczenie duchowe. Czerpię wiedzę zarówno z podróży (Indie, Tajlandia, Chiny), jak również z wielu warsztatów i szkoleń np. w Akamie u Oli Kos – gotowanie makrobiotyczne i 5 przemian, Kraina Szeptów – Luiza Jałowiecka – gotowanie wg Ayurwedy oraz Zero Waste”

📋PROGRAM:📋

PIĄTEK
16.00-18.00 – przyjazd gości
18.00 – kolacja
20.30 – krąg powitalny

SOBOTA:
7.15 – medytacja
7.45 – sesja vinyasa jogi
9.00 – śniadanie
10.00 – czas wolny
12.00 – pranayama
13.00 – obiad i czas wolny
16.30 – sesja yin jogi/ jogi powięziowej
18.00 – kolacja

NIEDZIELA:
7.15 – medytacja
7.45 – sesja vinyasa jogi
9.00 – śniadanie
10.00 – czas wolny
13.00 – obiad
14.00 – czas wolny
18.00 – kolacja sylwestrowa
0.00 – ognisko, powitanie Nowego Roku

PONIEDZIAŁEK:
9.00 – śniadanie
10.00 – czas wolny
11.30 – joga nidra, krąg zamknięcia
13.00 – obiad, wyjazd uczestników

DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?

Ofertę kierujemy głównie do singli, bądź do zaprzyjaźnionych par, które chcą razem mieszkać w jednym domku (każdy domek ma dwa odrębne pokoje, kuchnię, salon i łazienkę).

💰INWESTYCJA:
1450 zł. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 250 zł na konto: 97 1050 1083 1000 0097 4107 2210.

W cenie:
– sesje jogi (asany, pranayama, medytacja)
– znakomite jedzonko wegetariańskie
– kolacja sylwestrowa i ciepły posiłek koło północy.

ZAPISY przyjmuję tylko do 12.11.2023
📧mailem joga@jogaland.pl, bądź telefonicznie ☎️ 501 693 033

Zapraszam serdecznie osoby, które w kameralnym gronie 14 osób chcą odpocząć, zrelaksować się, zadbać o ciało i ducha i wejść z nową energią w 2024 r.

Ola