Kochani!
Tym razem zapraszamy Was w podróż na „każdą kieszeń” na Podlasie. Będzie to opcja spędzenia czasu jak zwykle blisko natury, z jogą, warsztatami wyplatania ze słomy lub garncarstwa, z możliwością zwiedzenia okolicy na rowerze, czy też z kijkami nordic walking, oraz kąpania się w Zalewie Repczyce!
Gdzie dokładnie się spotkamy?
Czeremcha – urokliwa, niewielka miejscowość położona wśród lasów w otulinie Puszczy Białowieskiej, tuż przy granicy z Białorusią. W okolicy można obejrzeć zabytkowe budynki sakralne – cerkwie, kościoły, synagogi oraz tradycyjną drewnianą wiejską zabudowę. Najbardziej znanym miejscem, wartym zobaczenia jest Święta Góra Grabarka. Amatorzy pieszych i rowerowych wycieczek mają do dyspozycji kilka tras rowerowych i nordic walking.
Miejsce słynie przede wszystkim z corocznie odbywającego się tam w lipcu Festiwalu Wielu Kultur i Narodów „Z wiejskiego podwórza”.
W odległości 3 km znajduje się plaża nad Zalewem Repczyce, dokąd wybierzemy się na wycieczkę rowerową i będziemy zażywać kąpieli wodnych i słonecznych:-)
Tuż przy ośrodku kultury znajduje się zewnętrzna siłownia, plac zabaw oraz miejsce ogniskowe. Na miejscu jest również wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walking.
Gdzie będziemy spać, jeść i praktykować?
W budynku Gminnego Ośrodka Kultury, który oferuje 4-osobowe pokoje z łazienkami. Tam też będziemy korzystać z kuchni i posiłków wegetariańskich przyrządzonych przez Anetę.
Organizatorki:
Zajęcia jogi – Ola Arndt (Jogaland Aleksandra Arndt)
Kuchnia vege slow food – Aneta Okupska-Pońc (Nomad Music Grill) Warsztaty wyplatania ze słomy/garncarstwa – Barbara Kozub-Samosiuk (Dyrektorka Dom Kultury Czeremcha)
KIEDY?
Oferujemy dwie możliwości pobytu:
Opcja 1) krótszy – 13-15.08.2021
Opcja 2) dłuższy – 18-22.08.2021
INWESTYCJA:
OPCJA 1
Rezerwacja miejsca z wpłatą zadatku w terminie do 30.06 – cena 450 zł
Rezerwacja miejsca z wpłatą zadatku w terminie do 31.07 – cena 550 zł
OPCJA 2
Rezerwacja miejsca z wpłatą zadatku w terminie do 30.06 – cena 800 zł
Rezerwacja miejsca z wpłatą zadatku w terminie do 31.07 – cena 900 zł
W cenie:
wegetariańskie posiłki 3 x dziennie zajęcia jogi 2 x dziennie
2-godzinny warsztat z wyplatania ze słomy lub z garncarstwa
4 noclegi
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w określonym wyżej terminie, oraz mailowe zgłoszenie do Oli na adres: joga@jogaland.pl, lub pod nr tel.: 501 693 033
Zapraszamy z całego serca!