Drodzy jogini!
 
🍂Listopadowy długi weekend będzie jogowy, ale i twórczy zarazem🍁
🏡Zapraszam Was do wyjątkowego miejsca, którego jeszcze nie znajdziecie na żadnych mapach… Tym wyjazdem otworzymy wspólnie zupełnie nowy, świeżo wyremontowany ośrodek, w którym kiedyś mieszkała Agnieszka Pilchowa, zwana „jasnowidzką z Wisły” (bioenergoterapeutka, zielarka, pisarka, propagatorka medycyny alternatywnej).
 
🧚‍♂️Czyż to nie brzmi magicznie?🧚‍♂️
 
Nasz weekendowy pobyt z jogą i sztuką będzie pierwszym wydarzeniem w tym pięknym miejscu, które ze swoją historią sięgającą 1931 r. ma stać się ośrodkiem spotkań i pracy twórczej, zajęć artystycznych, terapeutycznych, praktyki duchowej, rozwoju osobistego i wypoczynku. Willa u Agnieszki Pilchowej dysponuje przestronnymi pokojami 2 lub 3 osobowymi z łazienkami, jadalnią, salą o pow. 90 m2 do zajęć grupowych z wyjściem na plac ogrodowy i pięknym kominkiem. Obiekt zlokalizowany jest na stromym zboczu, dość wysoko w górach. Dojazd wąską, górską drogą. Mieszkając w tym miejscu położonym w dzielnicy Jarzębata w Wiśle można korzystać z dróg i szlaków turystycznych prowadzących po okolicznych wzniesieniach, łąkach i lasach.
 
✅ZAJĘCIA:
 
☯️Podczas tego wyjazdu doświadczycie różnych rodzajów jogi – dynamicznej, która wzmacnia i uelastycznia ciało (vinyasa), relaksacyjnej (yin joga, joga nidra), jak również jogi powięziowej, która wspaniale działa na rozluźnienie i rozpuszczenie napięć w ciele.
👩‍🎨Ponieważ znajdziemy się w tak niezwykłym, twórczym miejscu, dodatkową atrakcją będzie malowanie na szkle własnej mandali farbami witrażowymi, z pomocą wspaniałej artystki, jaką jest Agnieszka Loska.
W trakcie warsztatu wykonasz pracę farbami witrażowymi na szkle. Wszystkie niezbędne materiały, wzory i wsparcie nauczycielki otrzymasz na miejscu. Wybierzesz kształt, ornament i kolor, który będzie Ci najbliższy. W pierwszym dniu wykonasz rysunek konturówką według proponowanego wzoru lub własnego pomysłu. W kolejnym wypełnisz wolne przestrzenie farbami. Położenie elementów względem siebie, w obrębie koła są Twoim własnym procesem twórczej uważności. Spróbuj, a zobaczysz, co się stanie!
 
✅PROWADZĄCE:
 
Aleksandra Arndt – certyfikowana nauczycielka vinyasa jogi (Yoga Alliance RYT-200), jogi prenatalnej i yin jogi. Lubi równoważyć dynamiczną praktykę flow z dokładnością trwania w pozycjach i poszukiwania siebie w powolnych, powięziowych sesjach. Podczas zajęć ważna jest dla niej nie tylko praktyka asan, ale i pranayamy (sztuki oddechu), medytacji jak i technik mindfulness.
Agnieszka Loska – nauczycielka sztuki, artystka, prowadzi socjoterapię i arteterapię przez sztukę. Obecnie w swojej Pracowni za Buczyną obok Bielska tworzy i uczy ceramiki oraz biżuterii. Więcej o Agnieszce oraz jej prace zobaczysz na stronie: loska.pl
Aneta Okupska – etnografka, podróżniczka, animatorka kultury, Prezeska Stowarzyszenia Współpracy Polsko- Marokańskiej „Africae Deserta Project”, z pasją kulinarną do kuchni rodzimej oraz świata. Organizuje wspólnie ze znajomymi warsztaty wyjazdowe o różnej tematyce oraz dopieszcza kulinarnie uczestników warsztatów. Uwielbia aromaterapię, zioła beskidzkie i przyprawy świata.
 
✅PROGRAM POBYTU
 
PIĄTEK:
od 15.00 – przyjazd gości
17.00 – krąg zapoznawczy
18.00 – kolacja
20.00 – sesja yin jogi
SOBOTA:
7.15 – medytacja
7.45 – vinyasa joga
9.00 – śniadanie
10.00-12.00 – warsztat mandali
13.30 – obiad, czas wolny
16.00 – joga powięziowa
18.00 – kolacja
NIEDZIELA
7.15 – medytacja
7.45 – vinyasa joga
9.00 – śniadanie
10.30 – 12.30 – warsztat mandali
13.00 – obiad
14.00 – joga nidra
15.00 – krąg zamknięcia, wyjazd
WAŻNE! Udział we wszystkich zajęciach jest dobrowolny. Zadbaj o siebie.
 
💰INWESTYCJA
cena promocyjna 1000 zł – przy zapisach do 30.09.2023 cena standardowa 1150 zł – przy zapisach po ww. terminie
W CENIE: sesje jogi, wyżywienie wegetariańskie 3x dziennie, noclegi o wysokim standardzie, warsztat malowania mandali
❕Jeśli nie jesteś zainteresowany/a warsztatem malowania mandali, wówczas cena wyjazdu zmniejsza się o 150 zł, a czas masz do swojej dyspozycji
❕❕Jeśli chcesz przyjechać dzień wcześniej, tj. od 2.11. zostaniesz nakarmiony/a kolacją, śniadaniem i obiadem, oraz jedną poranną sesją jogi w cenie dodatkowo 350 zł.
 
📬KONTAKT
Ola: 501 693 033, joga@jogaland.pl, www.jogaland.pl
[Warunkiem rezerwacji miejsca jest wysłanie maila, oraz wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 200 zł na konto podane w odpowiedzi na maila. Organizatorka zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu, jeśli nie zbierze się grupa min. 10 osób]
Zapraszam z całych ❤️❤️❤️
Ola, Agnieszka i Aneta