Kochani jogini z Bielska-Białej i okolic!

Od 2 listopada zaczynam poniekąd nowy rozdział. Dla mnie to duża zmiana. Czekałam na taką okazję ponad rok. Krótko? Długo? Tyle, ile trzeba po prostu. Różne rzeczy musiały się zadziać, żeby do tego doszło. Zaczęło się od Studia Helios w Bielsku, na ul. Widok 1b, gdzie zaczęłam prowadzić zajęcia dzięki mojej kochanej przyszywanej kuzynce (czyli żonie kuzyna) Agnieszce. To tam poznałam Jolę, która uczęszcza do mnie na zajęcia. A że marzeniem Joli było stworzenie miejsca, w którym będzie mogła rozwijać swoją pasję  i tak się stało – Jola zaproponowała mi prowadzenie zajęć jogi w swojej przepięknej starej willi z początków XX w., której remont właśnie się zakończył.

Tak powstała „Pauza – zadbaj o siebie”. Miejsce, w którym łączy się psyche z soma. Będą więc gabinety psychoterapii, będą masaże, arteterapia, warsztaty artystyczne, terapia Gestalt, terapia czaszkowo-krzyżowa, no i oczywiście moja joga 🙂

W piątek 29.10 nastąpi oficjalne otwarcie o godz. 19.00, na które w imieniu Joli zapraszam serdecznie.

A od 2 listopada rozpoczynam regularne zajęcia w każdy wtorek i czwartek o godz. 19.00, oraz w każdą środę i piątek o godz. 8.30. Sala jest kameralna. Pomieści maksymalnie 10 mat. Moim marzeniem jest również otworzyć grupę dla kobiet w ciąży, dlatego jeśli takie znacie – zaproście je do tego pięknego miejsca. Otwieram zapisy. Do zobaczenia!

O „Pauzie” przeczytasz na stronie: www.pauzaprojekt.pl

Namaste